Werth 3D-CAD rohlížeč ke stažení zdarma

Prohlížeč Werth 3D CAD Viewer je nyní k dispozici ke stažení na domovské stránce Werth. Souřadnicové měřicí stroje Werth TomoScope® S, L a XL jsou téměř 15 let používány k přesnému měření kompletních dílců. Po interaktivním nebo automatickém vyhodnocení jsou výsledky měření k dispozici ve formě tabulek s rozměry nebo ve formě barevných odchylek.

Na výrobních poradách nebo na vývojových konferencích často uživatelé vyslovují přání po flexibilním, interaktivním zobrazení 3D výsledků na vlastní pracovní stanici (PC). Prohlížeč Werth 3D CAD Viewer je nástroj, který pro tyto účely společnost Werth Messtechnik GmbH zpřístupnila. Díky barevně odlišenému grafu odchylek mezi obrobkem a CAD daty mohou být výsledky snadno prohlédnuty a lze definovat jakákoliv případná optimalizace (například korekce nástroje). Lze také interaktivně zobrazit numerické odchylky.

Práce s prohlížečem Werth 3D CAD Viewer je velmi snadná: stačí nainstalovat, načíst výsledky
z měření a analyzovat je pomocí barevně kódovaného grafu odchylek. Výsledky měření jsou předem uloženy ve speciálním formátu a lze k nim přistupovat pomocí prohlížeče z libovolné pracovní stanice.

 

https://www.youtube.com/watch?v=txyB1f_sHCc&t=10s


Kontaktujte našeho specialistu:

Ing. Rostislav Kadlčík
Aplikační a prodejní specialista
GSM: +420 603 116 837
mail: kadlcik@primab.cz

user up