Poděkování za návštěvu na PRIMA dnu otevřených dveří 2015

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme Vám, že jste nás navštívili na již tradičním dnu otevřených dveří společnosti PRIMA BILAVČÍK, s.r.o., který se konal dne 10.2.2015. V rámci dne otevřených dveří bylo oficiálně otevřeno centrum počítačové tomografie v Uherském Brodě. Toto centrum je vybaveno nejmodernějším počítačovým tomografem Werth TomoScope HV 500, který bude sloužit nejen pro potřeby zakázkového měření, ale i pro spolupráci mezi uživateli a vzdělávacími institucemi, jako jsou střední a vysoké školy.

V průběhu dne otevřených dveří jsme účastníky seznámili blíže s naší prací a nejmodernějšími technologiemi, kterými disponujeme. Zvláště mezi další zajímavé přístroje patří délkoměr Precimar 828 CiM 1000, díky kterému poskytujeme svým zákazníkům ty nejpřesnější kalibrace v oboru délky. Celkově tímto rokem naše akreditovaná kalibrační laboratoř zase postoupila o příčku výše a zákazníkům nabízíme nově i kalibrace v oboru elektrických veličin včetně rozšíření v dalších oborech kalibrací. Všechny tyto aspekty a naše profesionalita nás řadí mezi největší dodavatele měřicích přístrojů v České republice.

Den otevřených dveří musíme hodnotit velmi kladně. Zvláště co se účasti týče, jelikož se k nám přijelo podívat téměř 110 lidí z celé České republiky.

Ještě jednou Vám všem děkujeme za Vaši účast a podporu a těšíme se na další ročník dne otevřených dveří.

CELOU FOTOGALERII NALEZNETE NA NAŠEM FACEBOOKU


 

user up